Čas na serveru 09:24:15

Jan Slavíček
Zátiší

Id: 377202

Zátiší

  •  / Zátiší / Jan Slavíček
  •  / Zátiší / Jan Slavíček
  •  / Zátiší / Jan Slavíček

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 47 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 598x

Vyvolávací cena:

25 000