Čas na serveru 23:03:51

Jan Slavíček
Zátiší s jablky

Id: 31101

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Jan Slavíček

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno vlevo nahoře, původní rámování, na zadní straně vlastní rukou popis, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 3540x

Vyvolávací cena:
12 000

19 000