Čas na serveru 23:02:03

Jan Slavíček
Zátiší s jablky

Id: 150001

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Jan Slavíček

olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 774x

Vyvolávací cena:

9 500