Čas na serveru 23:00:26

Jan Slavíček
Zátiší s jablky a vínem

Id: 136004

Zátiší s jablky a vínem

  •  / Zátiší s jablky a vínem / Jan Slavíček

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 997x

Vyvolávací cena:
7 000

37 000