Čas na serveru 10:36:59

Jan Slavíček
Zátiší se pstruhem

Id: 347002

Zátiší se pstruhem

  •  / Zátiší se pstruhem / Jan Slavíček

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 20 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2176x

Vyvolávací cena:

26 000