Čas na serveru 16:40:39

Jan Slavíček
Zimní Praha

Id: 249601

Zimní Praha

  •  / Zimní Praha / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 49 cm, značeno a popsáno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko a vlastnoruční popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:
4 800

13 000