Čas na serveru 18:06:21

Jan Smetana
Abstrakce

Id: 23611

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jan  Smetana
  •  / Abstrakce / Jan  Smetana
  •  / Abstrakce / Jan  Smetana
  •  / Abstrakce / Jan  Smetana

tuž/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1275x

Vyvolávací cena:

3 100