Čas na serveru 00:01:11

Jan Smetana
Abstraktní kompozice

Id: 203306

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jan  Smetana

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr ve výřezu 61,5 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, na zadní straně věnování z původní desky

zobrazeno: 926x

Vyvolávací cena: