Čas na serveru 18:47:58

Jan Smetana
Akt dívky

Id: 193638

Akt dívky

  •  / Akt dívky / Jan  Smetana
  •  / Akt dívky / Jan  Smetana
  •  / Akt dívky / Jan  Smetana

tuž/papír, rozměr ve výřezu 67 x 47 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:

11 000

Příhozy: 51