Čas na serveru 19:05:05

Jan Smetana
Akt se žlutým ručníkem

Id: 275806

Akt se žlutým ručníkem

  •  / Akt se žlutým ručníkem / Jan  Smetana

olej/sololit, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1815x

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Příhozy: 50