Čas na serveru 11:19:52

Jan Smetana
Dívčí akt

Id: 298905

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Jan  Smetana
  •  / Dívčí akt / Jan  Smetana
  •  / Dívčí akt / Jan  Smetana

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 44 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena: