Čas na serveru 22:01:47

Jan Smetana
Dvě lampy

Id: 167501

Dvě lampy

  •  / Dvě lampy / Jan  Smetana
  •  / Dvě lampy / Jan  Smetana
  •  / Dvě lampy / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto

zobrazeno: 15156x

Vyvolávací cena:
18 000

477 000

Příhozy: 146