Čas na serveru 22:01:02

Jan Smetana
Fragmenty paměti II.

Id: 6405

Fragmenty paměti II.

  •  / Fragmenty paměti II. / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování

zobrazeno: 3443x

Vyvolávací cena:
28 000

145 000

Příhozy: 79