Čas na serveru 18:25:53

Jan Smetana
Interiér

Id: 163903

Interiér

  •  / Interiér / Jan  Smetana
  •  / Interiér / Jan  Smetana
  •  / Interiér / Jan  Smetana
  •  / Interiér / Jan  Smetana
  •  / Interiér / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně popsáno včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 2308x

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Příhozy: 84