Čas na serveru 18:49:38

Jan Smetana
Kavárna

Id: 23804

Kavárna

  •  / Kavárna / Jan  Smetana
  •  / Kavárna / Jan  Smetana
  •  / Kavárna / Jan  Smetana

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2141x

Vyvolávací cena:

10 600