Čas na serveru 23:19:44

Jan Smetana
Kompozice

Id: 219701

Kompozice

  •  / Kompozice / Jan  Smetana
  •  / Kompozice / Jan  Smetana
  •  / Kompozice / Jan  Smetana

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 58 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena: