Čas na serveru 10:24:01

Jan Smetana
Konkrétní imaginace

Id: 157501

Konkrétní imaginace

  •  / Konkrétní imaginace / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 4724x

Vyvolávací cena:
18 000

105 000

Příhozy: 81