Čas na serveru 19:22:56

Jan Smetana
Malý obraz

Id: 32914

Malý obraz

  •  / Malý obraz / Jan  Smetana
  •  / Malý obraz / Jan  Smetana
  •  / Malý obraz / Jan  Smetana
  •  / Malý obraz / Jan  Smetana

olej/sololit, rozměr 40 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, autorsky rámováno, obraz i rám v naprosto původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1874x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000