Čas na serveru 12:44:57

Jan Smetana
Montrouge v dešti

Id: 346603

Montrouge v dešti

  •  / Montrouge v dešti / Jan  Smetana

barevná litografie/papír, rozměr tisku 36,5 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1290x

Vyvolávací cena:

10 000