Čas na serveru 18:41:07

Jan Smetana
Most

Id: 78108

Most

  •  / Most / Jan  Smetana
  •  / Most / Jan  Smetana
  •  / Most / Jan  Smetana

suchá jehla/papír, velikost listu 62 x 44,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, vlevo dole č. 7/20, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 839x

Vyvolávací cena:

17.5.2017, 21:24:00

27.4.2017 12:27 2 500 Kč