Čas na serveru 08:43:35

Jan Smetana
Noční lampa

Id: 43504

Noční lampa

  •  / Noční lampa / Jan  Smetana
  •  / Noční lampa / Jan  Smetana

suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, vlevo dole č. 18/20, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1778x

Vyvolávací cena:

4 700