Čas na serveru 19:20:25

Jan Smetana
Pařížské bistro

Id: 47401

Pařížské bistro

  •  / Pařížské bistro / Jan  Smetana

suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2666x

Vyvolávací cena:

11 000