Čas na serveru 11:11:53

Jan Smetana
Pařížské bistro

Id: 47401

Pařížské bistro

  •  / Pařížské bistro / Jan  Smetana

suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 3345x

Vyvolávací cena:

11 000