Čas na serveru 06:04:29

Jan Smetana
Pařížské metro

Id: 47402

Pařížské metro

  •  / Pařížské metro / Jan  Smetana

lept/papír, velikost tisku 17,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2608x

Vyvolávací cena:

9 500