Čas na serveru 10:03:19

Jan Smetana
Stojící akt

Id: 210001

Stojící akt

  •  / Stojící akt / Jan  Smetana
  •  / Stojící akt / Jan  Smetana
  •  / Stojící akt / Jan  Smetana

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 57 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1346x

Vyvolávací cena:
1 800

24 000

Příhozy: 53