Čas na serveru 18:15:43

Jan Smetana
Stromy

Id: 254603

Stromy

  •  / Stromy / Jan  Smetana
  •  / Stromy / Jan  Smetana
  •  / Stromy / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, stylově rámováno,po

zobrazeno: 1249x

Vyvolávací cena:
9 000

77 000

Příhozy: 82