Čas na serveru 07:19:02

Jan Smetana
Továrna

Id: 635

Továrna

  •  / Továrna / Jan  Smetana
  •  / Továrna / Jan  Smetana
  •  / Továrna / Jan  Smetana
  •  / Továrna / Jan  Smetana

kombinovaná technika/tuš/akvarel, rozměr ve výřezu 21,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3468x

Vyvolávací cena:

4 200