Čas na serveru 09:24:17

Jan Smetana
Tři grácie

Id: 15001

Tři grácie

  •  / Tři grácie / Jan  Smetana
  •  / Tři grácie / Jan  Smetana
  •  / Tři grácie / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, lehce volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3597x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

20.1.2016, 22:06:00

20.1.2016 22:01 12 000 Kč