Čas na serveru 07:31:06

Jan Smetana
Velikonoční krajina

Id: 183503

Velikonoční krajina

  •  / Velikonoční krajina / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 70 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní štítky

zobrazeno: 1448x

Vyvolávací cena:

34 004