Čas na serveru 11:20:46

Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali

Id: 12101

Vzpomínka na ostrov Bali

  •  / Vzpomínka na ostrov Bali / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 6444x

Vyvolávací cena:
32 000

145 000