Čas na serveru 19:54:44

Jan Smetana
Zahrada

Id: 349603

Zahrada

  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno, původní rámování

zobrazeno: 1432x

Vyvolávací cena:

171 000

Příhozy: 99