Čas na serveru 05:39:13

Jan Smetana
Zahrada

Id: 479101

Zahrada

  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně věnování Bohumilu Hrabalovi a jeho ženě

zobrazeno: 8676x

Vyvolávací cena:
25 000

561 000

Příhozy: 97