Čas na serveru 00:39:35

Jan Smetana
Zahrada

Id: 163902

Zahrada

  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana
  •  / Zahrada / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 3443x

Vyvolávací cena:
12 000

240 000

Účastníci: 19

Příhozy: 125