Čas na serveru 06:11:08

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

Zahrada v podzimním světle

  •  / Zahrada v podzimním světle / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

zobrazeno: 7367x

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Účastníci: 18

Příhozy: 58