Čas na serveru 16:29:18

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

Zahrada v podzimním světle

  •  / Zahrada v podzimním světle / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

zobrazeno: 1144x

Vyvolávací cena:
35 000

84 000

2017,12-1,05,20,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu