Čas na serveru 18:46:17

Jan Smetana
Ženský akt

Id: 211210

Ženský akt

  •  / Ženský akt / Jan  Smetana
  •  / Ženský akt / Jan  Smetana
  •  / Ženský akt / Jan  Smetana

kombinovaná technika/ papír, rozměr ve výřezu 53 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka

zobrazeno: 982x

Vyvolávací cena:

28 000