Čas na serveru 06:01:47

Jan Smetana
Zimní krajina

Id: 346901

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Jan  Smetana

olej/plátno/deska, rozměr 24 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky podpáno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1237x

Vyvolávací cena:

28 000