Čas na serveru 10:44:48

Jan Souček
Prostory

Id: 58702

Prostory

  •  / Prostory / Jan Souček
  •  / Prostory / Jan Souček
  •  / Prostory / Jan Souček
  •  / Prostory / Jan Souček

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1970, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 3511x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 59