Čas na serveru 00:05:36

Jan Spáčil
Chalupy pod horami

Id: 152009

Chalupy pod horami

  •  / Chalupy pod horami / Jan Spáčil

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 499x

Vyvolávací cena:

1 800