Čas na serveru 23:46:26

Jan Spáčil
Harrachov

Id: 67001

Harrachov

  •  / Harrachov / Jan Spáčil
  •  / Harrachov / Jan Spáčil
  •  / Harrachov / Jan Spáčil
  •  / Harrachov / Jan Spáčil

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1927, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1412x

Vyvolávací cena:
1 200

4 800