Čas na serveru 21:16:50

Jan Spáčil
Nerudova ulice

Id: 1977

Nerudova ulice

  •  / Nerudova ulice / Jan Spáčil

olej/plátno/karton, rozměr 65 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena: