Čas na serveru 22:59:30

Jan Spáčil
Praha

Id: 84917

Praha

  •  / Praha / Jan Spáčil
  •  / Praha / Jan Spáčil
  •  / Praha / Jan Spáčil

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 48 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, lehce poškozená malba

zobrazeno: 1225x

Vyvolávací cena: