Čas na serveru 23:32:47

Jan Spáčil
Vokovice

Id: 185043

Vokovice

  •  / Vokovice / Jan Spáčil
  •  / Vokovice / Jan Spáčil
  •  / Vokovice / Jan Spáčil

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 628x

Vyvolávací cena:
900