Čas na serveru 09:45:02

Jan Šplíchal
Jaro na vsi

Id: 47105

Jaro na vsi

  •  / Jaro na vsi / Jan Šplíchal

olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1918x

Vyvolávací cena:

6 000