Čas na serveru 20:07:06

Jan Šplíchal
Léto na poli

Id: 94001

Léto na poli

  •  / Léto na poli / Jan Šplíchal

olej/plátno, rozměr 75 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5729x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 116