Čas na serveru 17:26:42

Jan Šplíchal
Pohled do kraje

Id: 36801

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Jan Šplíchal

olej/karton, rozměr 54,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2567x

Vyvolávací cena:
1 800

9 100