Čas na serveru 08:36:48

Jan Štěpánek
Bezhlavý jezdec

Id: 483404

Bezhlavý jezdec

  •  / Bezhlavý jezdec / Jan Štěpánek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno na zadní straně, 3. str. I. dílu komiksu Bezhlavý jezdec (podle T.M. Reida) publikováno v časopise Kometa, r. 1989-92, č.6, volně loženo

zobrazeno: 2600x

Vyvolávací cena:

3 800