Čas na serveru 11:55:15

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 256807

Dary nebes a země

  •  / Dary nebes a země / Jan Štursa

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 35 cm, celková výška 37,5 cm, značeno a datováno na podstavci, původní starý odlitek

zobrazeno: 8600x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 23

Příhozy: 56