Čas na serveru 09:25:04

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

Dary nebes a země

  •  / Dary nebes a země / Jan Štursa

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

zobrazeno: 21352x

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Příhozy: 126