Čas na serveru 14:43:13

Jan Štursa
Messalina

Id: 262613

Messalina

  •  / Messalina / Jan Štursa
  •  / Messalina / Jan Štursa
  •  / Messalina / Jan Štursa

patinovaná hmota (sádra?), celková výška s kamenným podstavcem cca 43 cm, značeno ve spodní části, v minulosti restaurovaná patina, stav viz foto, po

zobrazeno: 3405x

Vyvolávací cena:

16 000