Čas na serveru 08:50:21

Jan Štursa
Voják

Id: 56311

Voják

  •  / Voják / Jan Štursa
  •  / Voják / Jan Štursa
  •  / Voják / Jan Štursa

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 46 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, zaskleno, paspartováno, obraz v původním stavu, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1840x

Vyvolávací cena:

4 100