Čas na serveru 09:11:23

Jan Štursa
Zasněná

Id: 95202

Zasněná

  •  / Zasněná / Jan Štursa
  •  / Zasněná / Jan Štursa
  •  / Zasněná / Jan Štursa
  •  / Zasněná / Jan Štursa
  •  / Zasněná / Jan Štursa

patinovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno na zadní straně, na povrchu drobné oděrky, původní stav, starý odlitek

zobrazeno: 1223x

Vyvolávací cena:

6 000